Pradžia Naujienos Kviečiame dalyvauti vienkartinio popierinio puodelio grafinio dizaino konkurse

Kviečiame dalyvauti vienkartinio popierinio puodelio grafinio dizaino konkurse

2015 sausio 5 d.
Jūsų puodelis gali tapti mažos ar didelės kavinės rinkodaros dalimi arba Jūs galite išvysti savo puodelį Vokiečių gatvėje, galbūt Osle ar Stokholme!
Mes pasižadame paminėti Jūsų vardą ir kontaktus. Mes didinsime Jūsų žinomumą savo klientų rate ir padėsime susirasti naujų tarptautinių klientų!

Vienkartinių puodelių dizaino kategorijos:
  • Prabangus (gali būti naudojamas folijavimas ir kongrevinis įspaudas)
  • Urbanistinis
  • Klasikinis
  • Pasikartojančių elementų
  • Ekologiškas
 
 
 
Puodelio išmatavimai, mm
 
 
 
Puodelio pavyzdys
 
 
Parsisiųskite puodelio brėžinį čia.

Prizinis fondas geriausiems kūrėjams:
1 vieta    1000 EUR
2 vieta    800 EUR
3 vieta    600 EUR
 
1 ir 2 prizinėms vietoms pasižadame atspausdinti po 100 vnt. vienkartinių puodelių su Jūsų grafiniu dizainu.
Į prizinį fondą yra įskaičiuotas ir GPM (gyventojų pajamų mokestis) – 15 proc.

Konkurso sąlygos
Konkurse gali dalyvauti visi, kas tik nori parodyti savo kūrybiškumą. Mums nesvarbu, ar Jūs esate 10 metų patirtį turintis dizaineris, ar studentas. Galbūt Jūs tiesiog kūrybinga asmenybė, tik vakar sugalvojote idėją, o gal esate dizaino, grafikos mėgėjas ar guru!

Dalyvavimas
Prašome atsiųsti grafinio dizaino paveikslėlį .jpg, ir .pdf arba .ai formatais. Elektroninius maketus siųskite el. paštu: marketing@mtlcarton.com. Siųsdami darbus prašome nurodykite dizaino kategoriją ir darbo numerį, kurį sudarykite iš darbo pridavimo datos ir Jūsų vardo inicialų. Pvz.: 150115PP - 2015 m. sausio 15 d. Pono Ponaičio. Laiške įrašykite darbo numerį ir savo vardą, pavardę, telefoną ir e-paštą.

Jūsų darbų laukiame nuo 2015 m. sausio 5 d. iki vasario 5 d. Nugalėtojus skelbsime svetainėje www.mtlcarton.com ir Facebook paskyroje 2015 m. vasario 12 d.
 
Vertinimas
Pirmas dvi prizines vietas vertins „Miko ir Tado leidyklos“ spaustuvės specialistai ir ekspertai iš Lietuvos grafinio dizaino asociacijos.
 
Vertinsime:
  • Idėjos originalumą;
  • Kompozicinio sprendimo išraiškingumą;
  • Tematikos perteikimas;
  • Komercinio pritaikymo galimybes;
  • Estetiškumą.
Trečią prizinę vietą mes skirsime tam darbui, kuris susilauks didžiausio gerbėjų palaikymo Facebook‘e.  

Apie „Miko ir Tado leidyklos“ spaustuvę
„Miko ir Tado leidyklos“ spaustuvė – specializuota bei viena didžiausių ir efektyviausiai dirbančių kartoninės pakuotės gamintoja Baltijos regione, eksportuojanti gaminamas prekes į ES, NVS bei Skandinavijos šalis. Nuo 1997 metų sukaupėme didelę patirtį, tačiau nesustojame augti – noras keistis ir tobulėti veda mus pirmyn.
Produktams, reikalaujantiems išskirtinės išvaizdos, pasiūlome dalinį arba pilną UV lakavimą, dengimą įvairiais lakais, folijavimą, specialių efektų panaudojimą, įspaudimą ir daugelį kitų pažangių technologinių sprendimų.

Autorių teisės
Visos autorinės teisės turi priklausyti konkurso dalyviui/autoriui. Konkurso dalyvis garantuoja ir yra atsakingas, kad konkursui pateikti kūriniai nepažeidžia jokių trečiųjų asmenų teisių, tarp jų  intelektinės nuosavybės teisių (dizainas, tekstai,  projektai, brėžiniai, prekių ženklai ir kt.). Konkurso dalyvis  garantuoja visišką žalos atlyginimą konkurso organizatoriui dėl visų reikalavimų, kitų išlaidų, atsirandančių ar patirtų dėl bet kokių trečiųjų asmenų teisių, tame tarpe Intelektinės nuosavybės teisių, pažeidimo ar tariamo jų pažeidimo (įskaitant gynybą tariamo pažeidimo atveju).
Dalyviai, atsiuntę savo darbus konkursui, suteikia teisę konkurso organizatoriams naudoti darbus komerciniais tikslais (gaminių gamyboje, siūlant gaminius parduoti, pardavime, pateikiant į rinką, importuojant, eksportuojant ir kitais komerciniais tikslais, skelbti darbus viešai prieinamose erdvėse). Norėdama panaudoti darbus komerciniais tikslais, įmonė įsipareigoja atsiskaityti su autoriais pagal įmonės nustatytus įkainius.

Kontaktai
Telefonas: +37065566583; e-paštas: marketing@mtlcarton.com