Pradžia Naujienos MTL Carton - tarp pažangiausių spaudos sektoriaus bendrovių
MTL Carton - tarp pažangiausių spaudos sektoriaus bendrovių

MTL Carton - tarp pažangiausių spaudos sektoriaus bendrovių

2020 kovo 4 d.
2020 m. vasario 27 d. Seime įvyko spaudos sektoriaus konferencija "Iššūkiai. Tendencijos. Pasiekimai.” Vienas iš konferencijos akcentų – jau 11-ieji spaudos pramonės apdovanojimai. Juose įvertintas bendrovių įdirbis laimint pasaulinių prekės ženklų užsakymus, eksporto apimtys, inovatyvūs ir ekologiški sprendimai.
Mes labai didžiuojamės ir džiaugiamės, kad MTL Carton buvo nominuoti ir laimėjo apdovanojimus net keturiose apdovanojimų kategorijose.
 
Mūsų įmonė buvo apdovanota kaip didžiausia 2019 m. spaudos produktų eksportuotoja per 2019 m. Praėjusiais metais MTL Carton eksporto pajamos augo daugiau nei 3 mln. Eur, palyginti su 2018 m. 
Ypatingai džiaugiamės, kad buvome įvertinti už naujų produktų kūrimą. MTL Carton 2019 metais sukūrė ir rinkai pristatė naujos kartos popierinių puodelių, pagamintų be plastiko. Šie popieriniai puodeliai yra visiškai popieriniai, sertifikuoti surinkimui ir perdirbimui kartu su popieriumi, turi PAP21 ženklinimą.
Trečiasis apdovanojimas buvo skirtas už skaitmeninimo technologinius sprendimus. MTL Carton, įžengdama į standartizuotos popierinės pakuotės mažais tiražais rinką, susidūrė su iššūkiu, kaip efektyviai sudėlioti gamybinius procesus, kad būtų užtikrinti procesų ir produktų kokybiniai parametrai protingais kaštais. Buvo priimtas sprendimas diegti skaitmeninimo technologinius sprendimus. Skaitmeninimo rezultatas – į vieną sistemą yra pajungti 12 įrengimų; vienu metu galime gaminti 7 skirtingus gaminius. Buvo suefektyvintas ir pats gamybos procesas, t.y. su mažesniais žmogiškaisiais resursais pagaminame didesnius produkcijos kiekius.
Ketvirtąjį apdovanojimą MTL Carton gavo už skaitmeninimo netechnologinius sprendimus.  Įmonės viena iš labiausiai augančių veiklų - tai individualaus dizaino popierinių puodelių gamyba dideliais ir mažais tiražais. Popierinių puodelių užsakymus priimame internetinėje parduotuvėje www.boldcup.eu. Šioje elektroninėje parduotuvėje įdiegėme mūsų pačių sukurtą dizaino kūrimo įrankį, kuris leidžia klientams susikurti popierinio puodelio dizainą internetinėje erdvėje, peržiūrėti sukurtą puodelį 3D vaizdu ir išsisaugoti rezultatą *.pdf formatu. Įrankis sukuria tokį *.pdf dokumentą, kuris yra tinkamas spaudai.
 
Pelnyti apdovanojimai yra ilgalaikio kryptingo ir atsakingo visų įmonės darbuotojų darbo rezultatas. Džiaugiamės, kad turime tokią komandą, kurios dėka galime kurti, ieškoti rinkai aktualių ir inovatyvių sprendimų bei augti kiekvienais metais.
 
Ačiū visiems ir kiekvienam MTL Carton įmonės darbuotojui už sėkmingus 2019 metus.