Pradžia Naujienos Pranešimas dėl įmonės veiklos pasaulinės pandemijos akivaizdoje

Pranešimas dėl įmonės veiklos pasaulinės pandemijos akivaizdoje

2020 kovo 16 d.
Mieli klientai ir partneriai,
 
Norime informuoti apie veiksmus, kurių buvo imtasi MTL Carton atsižvelgiant į susidariusią situaciją dėl pasaulinės pandemijos paskelbimo.
 
Mūsų prioritetas – darbuotojų ir jų šeimos narių saugumas bei sveikata, todėl ėmėmės visų atitinkamų saugumo priemonių tiek įmonės patalpose, tiek už jos ribų. Informavome savo kolektyvą apie padidintų higienos priemonių taikymą bei nurodėme atidžiai stebėti savo sveikatą. Sekame situaciją šalyje ir pasaulyje bei vykdome visus šalies vyriausybės, ministro pirmininko, operacijų vadovo bei kitų atsakingų valstybės institucijų nurodymus ir rekomendacijas. Atliekame visus būtinus veiksmus, kurie leidžia užtikrinti, jog eskaluojama situacija neturi jokios tiesioginės įtakos mūsų gaminių saugumui.
 
Įmonėje buvo paskirti atsakingi asmenys, kurių pagrindinė užduotis – užtikrinti būtinųjų veiksmų gairių, kurias nustato atsakingos institucijos visos šalies mastu, vykdymą ir kontrolę. Taip pat šie asmenys nuolat seka ir dalinasi naujausia informacija bei apmoko darbuotojus, kaip reikia užtikrinti būtinąsias saugumo priemones darbo vietoje.
 
Nuolat tikriname informaciją su savo tiekėjais, todėl šiuo metu garantuojame sklandų žaliavų bei kartono tiekimą. Dedame visas pastangas siekiant pristatyti pagamintas prekes laiku, o mūsų logistikos partneriai kol kas dirba įprastu režimu. Nepaisant to, atsižvelgiant į nuolat besikeičiančią situaciją, pristatymas dėl numatytų prekių judėjimo suvaržymų gali sutrikti į padidintos rizikos šalis bei regionus.
 
Virusas COVID-19 kol kas neturi jokios reikšmingos įtakos MTL Carton veiklai bei gamybos procesui. Jeigu situacija pasikeis, pasistengsime nedelsiant apie tai informuoti savo klientus ir partnerius.
 
Kviečiame išlikti sąmoningais ir pasirūpinti savo paties bei artimųjų sveikata.
 
Nuoširdžiai,
 
MTL Carton direktorius
Gediminas Čiučelis