Pradžia Naujienos UAB “Miko ir Tado leidyklos” spaustuvė įgyvendino įmonės gamybos procesų skaitmeninimo projektą
UAB “Miko ir Tado leidyklos” spaustuvė įgyvendino įmonės gamybos procesų skaitmeninimo projektą

UAB “Miko ir Tado leidyklos” spaustuvė įgyvendino įmonės gamybos procesų skaitmeninimo projektą

2022 birželio 5 d.
UAB “Miko ir Tado leidyklos” spaustuvė, kurios prekinis ženklas - „MTL Carton”, įgyvendino projektą „MTL Carton gamybinės veiklos skaitmenizavimas" (projekto Nr. 03.3.1-LVPA-K-854-01-0031).
Šiam projektui įgyvendinti iš Europos Sąjungos Europos regioninės plėtros fondo pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-854 „Pramonės skaitmeninimas LT“ bendrovei suteikta iki 1 242 815,55 Eur Europos Sąjungos paramos lėšų.
UAB „Miko ir Tado leidyklos“ spaustuvė (toliau – MTL Carton) yra viena didžiausių kartoninės pakuotės gamintojų Lietuvoje ir Baltijos regione, sėkmingai dirbanti nuo 1997 metų. Įmonė daugiausia gamina pakuotę maisto pramonei, HORECA sektoriaus įmonėms, bendradarbiauja su reklamos agentūromis. MTL Carton gamindama pakuotę atsižvelgia į kiekvieno produkto specifiką ir parenka tinkamiausią gamybos technologiją bei medžiagas.
Gan žemas įmonės skaitmeninimo lygis ir didelės rankinio darbo apimtys neleidžia įmonei efektyviai didinti gamybos pajėgumų, todėl buvo priimtas sprendimas investuoti į gamybos procesų skaitmeninimą. Projekto tikslas – pagal atliktą technologinį įmonės auditą, kuris padėjo įsivertinti gamybos procesų skaitmeninimo galimybes ir perspektyvas,  investuoti į gamybos procesų skaitmeninimo technologijų diegimą ir taip sudaryti sąlygas gamybos pajėgumų didinimui ir įmonės darbo našumo augimui.
Projekto metu bus investuojama į ERP sistemą, sandėlio valdymą, automatinį spalvų simuliavimą, automatinį dažų padavimą, PI spaudos ir formoms, klijavimo kokybės kontrolės sistemą, spaudos mašiną, vykdiklius, automatinę spaudos formų lankstymo mašiną, automatinę spaudos formų gamybos mašiną, dėžių transportavimo ir pakavimo sistemą, Web funkcionalumo išplėtimą ir kt. Investicijų dėka modernizavusi pakuočių gamybos procesus įmonė padidins gamybos produktyvumą, pagerins produktų kokybę, sumažins gamybos išlaidas bei sunaudojamų medžiagų kiekį.
Daugiau informacijos: www.esinvesticijos.lt