Pradžia Naujienos UAB “Miko ir Tado leidyklos” spaustuvė įgyvendino projektą pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę „Dizainas LT“
UAB “Miko ir Tado leidyklos” spaustuvė įgyvendino projektą pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę „Dizainas LT“

UAB “Miko ir Tado leidyklos” spaustuvė įgyvendino projektą pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę „Dizainas LT“

2018 birželio 28 d.
UAB “Miko ir Tado leidyklos” spaustuvė baigė įgyvendinti projektą „Originalių dizaino sprendimų popieriniams puodeliams, skirtiems karštiems ir šaltiems gėrimams, sukūrimas" (projekto Nr. 03.3.1-LVPA-K-838-01-0050).
Šiam projektui įgyvendinti iš Europos Sąjungos Europos regioninės plėtros fondo pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-838 „Dizainas LT“ bendrovei suteikta iki 9.400,00 Eur ES parama.
UAB „Miko ir Tado leidyklos“ spaustuvė (toliau – MTL) yra viena didžiausių kartoninės pakuotės gamintojų Lietuvoje ir Baltijos regione, sėkmingai dirbanti nuo 1997 metų. Bendrovė klientams siūlo visą pakuotės gamybos procesą ir konsultacijas – nuo pakuotės konstrukcijos iki tinkamiausių medžiagų ir gamybos technologijų parinkimo.
MTL pradėjo naujo gaminio – popierinių puodelių, skirtų karštiems ir šaltiems gėrimams, gamybą. Iki šiol popieriniai puodeliai buvo gaminami pagal paties kliento susikurtą dizainą. Siekdama plėsti gaminamų produktų portfelį, MTL numato pradėti gaminti popierinius puodelius su jau sukurtu dizainu. Todėl buvo priimtas sprendimas investuoti į unikalių dizaino sprendimų sukūrimą popieriniams puodeliams.
Projekto metu sukurti 6 originalūs dizaino sprendimai 2 tipų ir 8 išmatavimų popieriniams puodeliams, skirtiems karštiems ir šaltiems gėrimams.
Daugiau informacijos: www.esinvesticijos.lt